فروش ایزوگام | استعلام قیمت انواع ایزوگام | مطمئن قیر پاسارگاد

فروش ایزوگام | استعلام قیمت انواع ایزوگام | مطمئن قیر پاسارگاد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
ایزوگام | شرکت اطمینان قیر پاسارگاد

 

 فروش ایزوگام - مطمئن قیر پاسارگاد

فروش ویژه ایزوگام دلیجان ، شرق ، غرب و... . فروش انواع برند های ایزوگام با پایین ترین قیمت در بازار.

 

 با توجه به شکل هندسی ساختمان های ایران که مناسب آب و هوای کشور می باشد ، در مواقع بارندگی یا نفوذ رطوبت در ساختمان لایه ای از عایق برای تمامی ساختمان ها لازم به نظر می رسد. رایج ترین عایقکاری ها در ایران استفاده از ایزوگام ، قیرگونی و آسفالت گرم می باشد.

امروزه ایزوگام به عنوان یکی از مهمترین عایق ساز های ساختمانی در ایران و بسیاری از کشور ها مطرح است. سهولت استفاده و سرعت عمل در نصب باعث شده بسیاری از شرکت های ساختمانی از این محصول برای عایق کاری در بنا های ساخته شده بهره ببرند.

کیفیت مواد اولیه در تهیه ایزوگام نقش تایین کننده ای در دوام و ماندگاری ایزولاسیون انجام شده در بنا دارد.

فروش ایزوگام - مطمئن قیر پاسارگاد

مطمئن قیر پاسارگاد به عنوان نمایندگی انحصاری تعداد زیادی از برند های مطرح ایزوگام در ایران و همچنین نمایندگی فروش بدون واسطه در سایر برند ها ، فروش انواع ایزوگام با برند های مختلف و با کمترین قیمت ممکن را برای مشتریان گرامی که قصد خرید ایزوگام با قیمت مناسب دارید را میسّر نموده.

خارج کردن واسطه ها از فرایند فروش ایزوگام باعث شده که قیمت ایزوگام ارائه شده در مطمئن قیر پاسارگاد به حداقل ممکن و کمترین حاشیه سود برسد.

قیمت ایزوگام بیشترین وابستگی را به قیمت مواد اولیه تولید ایزوگام دارد. با توجه به نوسانات شدید بازار محصولات نفتی و پتروشیمی ، از تمامی مشتریانی گرامی که قصد اطلاع از آخرین قیمت ایزوگام را دارند درخواست می شود با واحد پشتیبانی و فروش مطمئن قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایند. قیمت ایزوگام  برای مشتریان گرامی در هر 24 ساعت بروز رسانی می شود .

 

 

 تلفن دفتر مرکزی: 77199926

همراه:09125580396

 

 

 

طریقه حمل به محل فروش

حمل ایزوگام به محل فروش به صورت حمل توسط کامیون های باربری انجام میگیرد.

 

 

ایزوگام - 4.3 out of 5 based on 12 votes