تفاهم نامه نفتی ایران و توتال

تفاهم نامه نفتی ایران و توتال

ایران و توتال (فرانسه) تفاهم نامه نفتی امضا کردند
شرکت ملی نفت ایران و شرکت توتال فرانسه در حضور رؤسای جمهوری ایران و فرانسه در پاریس در محل کاخ الیزه، یادداشت تفاهم امضا کردند.
به گزارش اویل نیوز، رکن الدین جوادی، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و یکی از مدیران ارشد شرکت فرانسوی توتال بعد از ظهر پنجشنبه (هشتم بهمن ماه) در حضور دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران و فرانسوا اولاند، رئیس جمهوری فرانسه یادداشت تفاهم امضا کردند، پاتریک پویان، مدیرعامل توتال و بیژن زنگنه، وزیر نفت ایران نیز در این مراسم حاضر بودند.
بیژن زنگنه امروز (پنجشنبه، هشتم بهمن ماه) در نشست ایرانیان مقیم فرانسه در پاریس که با حضور دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، گفته بود: ایران با شرکت توتال یک قرارداد امضا خواهد کرد.
 
وی بدون اشاره به جزئیات گفت: ما بعدازظهر امروز یک قرارداد امضا خواهیم کرد.
 
در همین حال پاتریک پویان، مدیرعامل شرکت توتال اعلام کرده بود که پس از دیدار رؤسای جمهوری ایران و فرانسه در کاخ الیزه، این شرکت فرانسوی با ایران برای خرید نفت خام یک قرارداد امضا می کند.
 
وی افزوده بود: ما در نظر داریم برای خرید روزانه ١٥٠ تا ٢٠٠ هزار بشکه نفت خام یک قرارداد با ایران امضا کنیم.
 
پویان گفته بود: توتال پیش از این حضور فعالی در ایران داشته است و نسبت به تعهدهای خود وفادار بوده است، واضح است که ما اجرای پروژه های دیگر با ایران را پیش بینی می کنیم اما آنها به گفتگوهای بیشتری نیاز دارد.
 

تماس با ما

دفتر مرکزی: 982177093816+
عاملیت فروش: 989125580396+
آدرس دفتر مرکزی: 
میدان رسالت،
نبش خیابان جاجرودی، پلاک 37

مطمئن قیر پاسارگاد

  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

صفحه رسمی ما در فیسبوک   facebook    گوگل پلاس ما   google+

تمامی پل های ارتباطی و شبکه های اجتماعی مطمئن قیر پاسارگاد در همین پرتال قابل دسترسی و سایر آدرس ها معتبر نبوده و جعلی می باشند.