شکستن انحصار فروش 70 درصد قیر پاسارگاد- اطمینان قیر پاسارگاد

شکستن انحصار فروش 70 درصد قیر پاسارگاد- اطمینان قیر پاسارگاد

شکستن انحصار فروش 70 درصد قیر پاسارگاد

شکستن انحصار خلاف قانون در فروش قیر پاسارگاد

 

به نقل از گفت و گوی خبرنگار تسنیم با مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد: 

محسن دلاویز: محور کاری و استراتژی ما همواره بر پایه "سلامت، شفافیت و تکریم" است و به هیچ عنوان اجازه فرصت طلبی و رانت خواری عده ای خاص را نخواهیم داد و در حوزه صنعت قیر کشور فضایی با فرصت برابر برای همه خواهیم ساخت.

 

 

 

با توجه به انحصار به وجود آمده در فروش قیر برقراری اصول ذکر شده غیر قابل اجرا بود به صورتی که انحصار فروش بیش از 70 درصد قیر پاسارگاد در دستان یکی دو نفر بود که در اولین تصمیم، نسبت به تغییر این وضعیت و جاری و ساری کردن شفافیت در فعالیت‌های شرکت اقدام کردیم. بعد از حذف این مشتریان، شاهد شدیدترین حملات و فشارها از سوی آنها و افراد وابسته به آنان بودیم که بعد از به اجرا گذاشتن ضمانت‌نامه‌های بانکی آنها و کشیدن کار به مراجع قضائی، توانستیم احقاق حق و از منافع سهام‌داران و بازنشستگان تأمین اجتماعی دفاع کنیم.

همچنین محسن دلاویز(مدیرعامل قیر پاسارگاد) در ادامه اشاره نمود که حتی با وجود فشارهای شدید در زمینه انحصار طلبی برای خرید قیر پاسارگاد به اصول اعتقادی و ارزشی پایبند بوده و برای ایجاد سلامت و شفافیت در صنعت قیر کشور تلاش خواهد کرد و در اقدامات صورت گرفته را اینگونه تشریح نمود:

بازنگری کلیه قراردادهای شرکت و تعیین تکلیف قراردادهای قبلی، نظارت درون‌سازمانی و افزایش فعالیت‌های بازرگانی توانستیم وضعیت شرکت را سر و سامان دهیم. اما مهمترین اقداماتی که در نفت پاسارگاد برای حذف رانت و ایجاد سلامت و شفافیت کاری صورت دادیم، حذف همه اختیارات فسادخیز مدیرعامل و مدیران زیرمجموعه بود. مسأله جدی دیگر شفافیت است. در بنگاه‌های اقتصادی، شفافیت و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه یک الزام است. نباید برای رانت‌خواران پرانتز باز کرد و زمینه ایجاد فساد فراهم آوریم.

پاسارگاد یک شرکت بزرگ است و صنعت قیر یک صنعت متعلق به نظام کشور و منافع ملی است. باید با بهره‌وری و اصلاح فرآیندها، ارزش افزوده بیش از پیش ایجاد کنیم. چرا با اینکه قیر ایران با کیفیت‌تر از قیر فلان کشور منطقه است ولی قیمت توسط آن شرکت تعیین شود؟ ما ظرفیت‌های لازم را جهت رهبری بازار منطقه داریم. تردید ندارم با این روحیه تیمی و سلامت نفس و اراده همکارانم خواهیم توانست قصور گذشته را جبران کنیم.

 

تماس با ما

 
989125580396+
982177093816+
 
 
میدان رسالت،
نبش خیابان جاجرودی، پلاک 37
 
 
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 

شرکت اطمینان قیر پاسارگاد

  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

صفحه رسمی ما در فیسبوک   facebook    گوگل پلاس ما   google+

تمامی پل های ارتباطی و شبکه های اجتماعی شرکت اطمینان قیر پاسارگاد در همین پرتال قابل دسترسی و سایر آدرس ها معتبر نبوده و جعلی می باشند.