قیمت قیر در بورس | فروش انواع قیر با نازلترین قیمت | شرکت اطمینان قیر پاسارگاد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
قیمت روز هر بشکه قیر در بورس

  کاربران گرامی ، توجه کنید!

........
.
به دلیل نوسانات دائمی بازار ، قیمت در هر لحظه
متغییر می باشد
.
لطفا برای اطلاع از آخرین قیمت ها
با واحد پشتیبانی و فروش در
تماس باشید

 

 

فروش ویژه انواع قیر پاسارگاد

با توجه به برنامه ریزی افزایش تولید قیر در شرکت نفت پاسارگاد همگام با تجهیز و نوسازی فرایند پالایش قیر ، قیمت قیر و سایر محصولات شرکت نفت پاسارگاد برای فروش صرفا توسط نماینده مستقیم شرکت نفت پاسارگاد  (شرکت اطمینان قیر پاسارگاد) دارای تخفیف های استثنائی می باشد.

 شرکت اطمینان قیر پاسارگاد مفتخر است باتوجه به سیاست عرضه ی بدون واسطه و مستقیم تمامی محصولات ، قادر به ارائه قیمت های به مراتب پایین تر از سطح بازار و حتی عرضه انواع قیر با قیمتی پایین تر از قیمت قیر در بورس برای تناژ های متفاوت بوده و محصول تولید شده ی شرکت ، دارای بالاترین سطح استاندارد های ملی و بین المللی می باشد.

 

آخرین قیمت قیر و سایر محصولات را از واحد پشتیبانی و فروش جویا باشید...

 

تلفن مشاوره و خرید :  77093816- 09121985872

فروش و تحویل انواع قیر، ایزوگام ، گونی و آسفالت در سراسر کشور  با هر میزان تناژ 

مشتریان گرامی ، شرکت اطمینان قیر پاسارگاد هیچ محدودیتی در تعداد و مقدار محصولات قابل ارائه خود نداشته و مشتریان گرامی می توانند در مقادیر خرد هم ثبت سفارش نمایند.

عرضه محصولات در شرکت اطمینان قیر پاسارگاد بصورت بدون واسطه و با نازل ترین قیمت انجام می گردد و قیمت های ما پایین تر از کف بازار می باشد.

هم اکنون با ما تماس بگیرید...

تحلیل
با توجه به نوسانات شدید قیمت نفت به دلیل عرضه نامتوازن ، کاهش تولید نفت در قسمت هایی از آفریقا و همچنین چشم انداز اجرای موفقیت آمیز طرح فریز نفتی ، به نظر می رسد قیمت مشتقات نفت و مخصوصا قیمت قیر در فصل جاری دارای نوسانات زیادی باشد.
با تحلیل نمودار های مربوط به قیمت قیر در بورس مشاهده می شود که قیمت قیر روند افزایشی را طی می کند به نحوی که در مقایسه ی نمودار های قیمت قیر در بورس در سه ماه آذر ، دی و بهمن سال جاری شاهد افزایش قابل توجهی در قیمت ها می باشیم. توصیه: در صورتی که قصد خرید قیر و یا اطلاع از قیمت قیر در بورس را دارید ، همواره می توانید با واحد پشتیبانی و فروش شرکت اطمینان قیر پاسارگاد در ارتباط بوده و درخواست مشاوره رایگان بفرمایید

 

توجه......................توجه....................توجه
با توجه به توافق ایران ، عربستان ، روسیه ، قطر ، الجزایر و سایر کشور های اوپک برای کاهش دستوری تولید نفت ، پیشبینی های کارشناسان ما بر نوسانات قیمت فراورده های نفتی من جمله قیمت قیر و سایر فراورده های مشتق از آن دلالت دارد . لذا برای دریافت آخرین قیمت ها به صورت دقیق میتوانید با واحد پشتیبانی و فروش شرکت اطمینان قیر پاسارگاد در تماس باشید.(اطلاعات تماس در انتهای همین صفحه در دسترس می باشد)

 

 

 

 

 

 

 

تناژ تحویلی فصل جاری

تناژ خرده فروشی : 7860

تناژ عمده : 4000

 

 

قیمت قیر

 

قیمت روز هر بشکه قیر در بورس - 4.5 out of 5 based on 79 votes