تقدیر از سیاست های محیط زیستی شرکت قیر پاسارگاد-شرکت اطمینان قیر پاسارگاد

تقدیر از سیاست های محیط زیستی شرکت قیر پاسارگاد-شرکت اطمینان قیر پاسارگاد

تقدیر از سیاست های محیط زیستی شرکت قیر پاسارگاد

شرکت قیر پاسارگاد با استفاده از روش های روزآمد در مدیریت تاثیرات محیط زیستی خود ، موفق به دریافت تندیس صنعت سبز برای کارخانه آبادان و اراک شد.

یکی از بزرگترین افتخارات شرکت قیر پاسارگاد حضور نداشتن در فهرست صنایع آلاینده می باشد که با توجه به فرایند تولید و تصفیه قیر بسیار مهم می باشد.

از دیگر اقدامات شرکت قیر پاسارگاد می توان به نصب و راه اندازی سیستم تصفیه و کنترل آلودگی هوا- آب- صدا و خاک ، نصب و راه اندازی سیستم پایش آنلاین بر روی خروجی دودکش ها و خروجی پساب ها ، نصب و راه اندازی سیستم بازیافت مواد زاید جامد و اجرای برنامه مدیریت پسماند ، تولید محصولات دوستدار محیط زیست ، مدیریت مصرف انرژی (آب، برق و سوخت) و جایگزینی انرژی های پاک، ایجاد و توسعه فضای سبز و فرهنگ سازی برای پاسداشت محیط زیست اشاره کرد.

در همایش تجلیل از شرکت قیر پاسارگاد به عنوان صنعت سبز دکتر "اسحاق جهانگیری" معاون اول رئیس جمهور، دکتر "معصومه ابتکار"  ریاست سازمان محیط زیست و "آمادیو" نماینده یونیدو (سازمان توسعه صنعتی ملل متحد)  حضور داشتند.

 

 

     تماس با واحد پشتیبانی و فروش:

  • تلفن دفتر مرکزی:   77199926
  • همراه:   09125580396 

 

 

 

تماس با ما

 
989125580396+
982177093816+
 
 
میدان رسالت،
نبش خیابان جاجرودی، پلاک 37
 
 
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 

شرکت اطمینان قیر پاسارگاد

  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

صفحه رسمی ما در فیسبوک   facebook    گوگل پلاس ما   google+

تمامی پل های ارتباطی و شبکه های اجتماعی شرکت اطمینان قیر پاسارگاد در همین پرتال قابل دسترسی و سایر آدرس ها معتبر نبوده و جعلی می باشند.